Mehmet Akkurt Beauty Güzellik Salonu

Güzellik salonundan daha fazlası…

Zaman zaman herkes kendini özel hissetmek ister. Bunun içinse yapılacak en değerli şey, kendinize zaman ayırmak ve bedeninize ilgi göstermektir. Sadece kirpiklerinize yapacağınız ufak bir dokunuş bile size kendinizi son derece özel hissettirmeye yetebilir.

Özel ve güzel hissetmek istediğiniz her anda, merkezimiz huzurlu atmosferi, tam donanımlı cihazları, alanında uzman personeli, güler yüzlülüğü ve tüm samimiyetiyle yanınızda.

Genç girişimci Mehmet Akkurt tarafından 2022 yılı kasım ayında kurulan merkezimiz, aslında ülkemizde büyük bir eksikliğe de çare bulmuş oldu. Bu eksiklik ise güzellik merkezlerinin yalnızca kadınlara hizmet veriyor olması eksikliğiydi.

Siz de zaman zaman kendini özel hissetmeye yalnızca kadınların mı hakkı var? Diye sordunuz mu? Bu soruya hayır yanıtını verirken aslında VIP turizm hizmeti veriyor olan Mehmet Akkurt, bu büyük eksikliğe bir çözüm olarak güzellik merkezini açmaya karar verdi ve konforlu bir ortam ile son teknolojide üretilen alanında en iyi makineleri bir araya getirdi.

Merkezimizde, cilt & yüz bakımı, tırnak bakımı, vücut bakımı, kuaför ve makyaj hizmetleri her biri alanında uzman ve eğitimli personeller tarafından verilirken en büyük hedef daima kendinizi özel hissetmenizdir. Ayrıca kullanılan malzemeler her zaman 1. Sınıf kalitedir ve kaliteden asla ödün verilmez.  İsteğiniz sağlıklı ve güzel bir ciltse, adresiniz Mehmet Akkurt Beauty.

Sizlerde tarzınızı aydınlatmak ve harika görünmenin neşesine erişmek isterseniz, size bir telefon kadar yakınız!

Yurt dışından turizm amaçlı gelen misafirlerin uğrak noktalarından biri haline gelmiş olan merkezimiz, başta Eyüpsultan olmak üzere tüm İstanbul’a hizmet vermektedir.

Sizler de güzelliği evinizin konforunda gibi hissederek yakalamak istemez misiniz?

Kendine önem verenler ve her zaman daha iyisi neden olmasın diye soranlar için Mehmet Akkurt Beauty

Çalışma Prensiplerimiz

1. Kalite

Önceliğimiz her zaman kaliteli hizmettir. Kazanç sağlamayı ikinci plana atarak memnuniyetinizi hedeflemekteyiz. Memnuniyetiniz mutluluğumuzdur.

2. Kurumsallık

Kurumsal bir çalışma ortamımızda çalışanlarımızın her zaman titizlikle ve ciddiyetle sizlere hizmet verdiğini gözlemleyeceksiniz.

3. Eğitimli ve Tecrübeli Uzmanlarımız

Sizleri karşılayan ve güzellik hizmeti veren tüm personelimiz eğitim almış ve alanında uzmandır.