Güzellik hep kalıcı olmalıdır!

Her gün cildinize uyguladığınız her türlü işlem bir macera gibi, bazı günler kendinizi iyi hissetmediğinizde bir ruj sürüp çıktığınız olmuyor mu? Kendinizde, makyajınızı yapacak güç bulamıyorsanız, kalıcı makyaj uygulamaları ile tanışınız.

Yüzümüz her şeyimiz değil mi? Güzel olmak ve bu güzelliği her daim taşıyabilmek istiyoruz. İşte size kalıcı babyliner uygulaması. Günümüz kadınlarının sıklıkla tercih ettiği bu yöntemi artık, her gün kalıcı olarak taşıyabilmeniz mümkündür.

Kalıcı babyliner uygulaması nasıl yapılır?

İri gözler, dolgun görünen kirpikler için kirpik ucunuz boyunca incecik bir çizgiye sahip olabilirsiniz. Oldukça temiz ve net bir görüntü ile gözlerinize artık farklı bir anlam yükleyebilirsiniz. Yoğun ve çok dolu bir göz makyajı tercih etmeyenlerin bebek güzelliği için tercih ettiği yöntemlerden biridir.

Ortalama 2 yıllık bir ömürden bahsedebileceğimiz bu kalıcı makyaj işlemi Mikropigmentasyon cihazı yardımı ile tek kullanımlık iğnelerle yapılmaktadır. Steril bir uygulama kesinlikle şarttır. Ayrıca enjekte edilen boyaların doğallığı da tüm kalıcı makyaj uygulamaları için önemlidir.

Kalıcı babyliner uygulaması 1 saatlik acısız bir seans ile tamamlanır. Çok kısa süre de normal yaşantınıza dönebilir ve güzelliğinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Kalıcı makyaj uygulamalarını yaptırmak için uzman bir ekipten yardım almalısınız, güzelliğinizi daha da ortaya çıkarabilmek adına merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. Bizden yüzünüz için en ideal babyliner uygulaması için danışabilir ve çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Unutmayın, güzellik hep kalıcı olmalıdır! Sizi Mehmet Akkurt Beauty güzellik merkezimize bekleriz!

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling