Profesyonel ve detaylı cilt analizi hizmeti

Kaliteli bakım için bir güzellik uzmanı tarafından kurulan bir cilt teşhisidir. Cildine uygulama yapmak isteyen müşterilerimizin cilt analizinden geçmesi önemlidir. Müşterilerimize özel ve verimli bir hizmet sunuyoruz.

Cilt, cildin elastikiyetini ve hacmini ölçen bir alet ile analiz edilir. Böylece bir dosya oluşturulmuş olur. Bir dizi özel tedavi önerilebilir. Her birinin cildine uyarlanmış bir bakım rutini önerilebilir ve kurumda yapılan tedavilerin faydalarını korumaya yardımcı olur.

Bu analiz sayesinde cildiniz izlenir ve tüm yıl boyunca parlak ve ışıltılı bir cilt için ihtiyacınıza göre kişiye özel bakımdan yararlanırsınız.

Bu profesyonel ve detaylı cilt analizi hizmeti , pigmentasyon, kızarıklık, elastikiyet, hidrasyon seviyesi, sebum seviyesi, genişlemiş gözenek sayısı, kırışıklıkların derinliği, yüz hacimleri gibi çeşitli cilt özelliklerini objektif olarak ölçmeyi mümkün kılar. Bu analiz mükemmel şekilde temizlenmiş cilt üzerinde yapılır. Sizde cilt bakımı ve cilt analizi yaptırmak isterseniz hemen bizden randevu alabilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling