Sade ama etkileyici bakışlar artık uzakta değil.

Kalıcı makyaj uygulamaları kadınların son dönemde en sık başvurdukları güzellik yöntemlerdendir. Hatta iddia edebiliriz ki ilerleyen dönemlerde kalıcı makyaja hemen hemen herkes ihtiyaç duyacaktır. Her daim güzel olmak, güzel uyanmak ve bunun hem ayna da hem de içimizde hissetmek için kalıcı makyaj uygulamalarından dipliner ile tanışın!

Kalıcı dipliner uygulaması ile o hep istenilen buğulu bakışlara kavuşabilirsiniz. Peki, dipliner nedir? Sade ama etkileyici bakışlar artık uzakta değil. Kalıcı dipliner uygulaması ile göz ve kirpik bölgenize özel cihazlar ile kalıcı boyalar enjekte edilir.

Makyaj o kadar hassas işlemler bütünüdür ki, uzman ellerden çıkması şarttır. Kalıcı dipliner vb. tüm işlemlerinde bir o kadar uzman ellerden çıkması için güzellik merkezimize gelebilirsiniz. Burada aklınızdan geçen her işlem titizlikle yapılır.

Hemen hemen bir saat kadar süren kalıcı dipliner uygulaması için 1 ay sonrasında ek bir seansa ihtiyaç duyulabilir. Daha sonra bu buğulu ama bir o kadar da şahane görüntü için 2 sene de bir işlem tekrarı yaptırabilirsiniz.

Güzellik merkezimiz de kullanılan etkili anestezi kremleri ile seans boyunca neredeyse hiç acı hissetmezsiniz. Bir hafta 10 gün içinde tamamen iyileşme sağlanırken siz de kalıcı dipliner uygulamanızın keyfini sürmeye başlarsınız. Daha detaylı bilgi için, bizimle iletişim kurabilir ve ihtiyaç duyduğunuz değişikliği yaptırabilirsiniz. Sizi Mehmet Akkurt Beauty güzellik merkezimize bekleriz!

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling