Kusursuz dudaklar için...

Dudaklar insan yüzünün en göz alıcı ve dikkat çekici kısmıdır. En başta tüm kadınlar olmak üzere herkes dudaklarının kusursuz görünmesini ister. Kusursuz dudaklar için yapılacak çok fazla şey vardır şüphesiz ancak günlük hayatın koşturmacası içinde, her an her saniye aynı görünümde kalamazsınız. Peki, hiç dudaklarınız için kalıcı makyaj uygulaması içinde dudak renklendirme yaptırmayı düşündünüz mü?

Dudak renklendirme nedir?

Solgun dudaklar, sürekli cansız görüne dudak rengini kimse istemez. İşte son dönemlerde tercih edilen kalıcı makyaj yöntemlerinden biri de dudaklar üzerine yoğunlaşan dudak renklendirme uygulamalarıdır. Özel bir makyaj boyası ile yapılan bu kalıcı işlem sayesinde artık her saniye canlı görünen dudaklar hayal değil.

Dudak renklendirme de, mekanik özellikli bir iğne yardımı ile kalıcı ama zararsız bir dudak boyası ile dudaklar üzerine işlem yapılmaktadır. Bu sayede dudakların rengi ve görünümü çok daha etkileyici olmaktadır.

İşlem acısız bir seans olarak ilerler. Dilerseniz, yapılan işlemin üzerine ruj kullanmaya da devam edebilirsiniz. Renklendirme işlemi için tercih edebileceğiniz çok sayıda renk de bulabilirsiniz.

İşlem sonrasında 1-2 saat içinde tüm şişlikler kaybolur ve yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki 18 ila 36 aya kadar kalıcı olan bu işlem için güvenilir merkezleri tercih etmeniz gerekir. Çok daha detaylı bilgiyi Mehmet Akkurt Beauty güzellik merkezimizden edinebilir ve yepyeni doğal dudaklara kavuşabilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling