Yüzünüz çok kıymetlidir...

Günlük makyajınızı yaparken eyeliner kullanmaktan vazgeçemeyenlerdenseniz, kalıcı bir eyeliner uygulamasının vakti gelmiş olabilir. Tüm kadınlar eyeliner sürmekten vazgeçmez ama bu işlemi yaparken biraz da zorlanabilir. İstemez misiniz her sabah taptaze, yepyeni yapılmış doğal bir makyaj ile uyanın. Evet, diyorsanız o halde kalıcı eyeliner nedir, nasıl yapılır bir göz atalım.

İşleme başlarken, dilediğiniz bir çizim seçebilirsiniz. Güzellik uzmanınız size en çok yakışacak yöntemle enjeksiyon işlemini tamamlayacaktır. Lokal anestezi kremi ile hiç acı hissetmez ve 1 saat içinde kalıcı eyelinerinize kavuşmuş olursunuz.

Kalıcı eyeliner uygulamaları tamamen doğal boyaların kullanımı ile yapılır. Ortalama 1,5 ya da 2 yıllık bir işlem ömründen söz etsek de, işinin ehli bir uzman ile bunu 3 yıla çıkartabilirsiniz. İşlem esnasında çok hafif bir titreme hissedilse de, kullanılan anestezi kremleri sayesinde acı hissedilmez.

Kalıcı eyeliner uygulamasında 1 saatlik bir seans yeterli olacaktır. İhtiyaç duyulursa 1 ay sonra ek bir seans gerçekleştirilebilir. Yüzünüz çok kıymetlidir ve büyük bir özeni hak eder, bunun için tüm kalıcı makyaj işlemlerinde lütfen işinin ehli güzellik merkezleri ile çalışın. Çok uzağa gitmenize gerek yok, eyeliner uygulaması için tüm bilgileri bize danışarak edinebilirsiniz. Güzellik hep ama hep kalıcı olmalı değil mi? İşte kalıcı makyaj ile bunun sırrı sizi bekliyor, çok daha detaylı bilgi için görüşebiliriz. Sizi Mehmet Akkurt Beauty güzellik merkezimize bekleriz!

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling