Güzelliğinizi keşfedin...

G5 selülit masajı, inatçı bölgeleri hedeflemek için tasarlanmış bir titreşimle zayıflama tekniğidir.  G5 selülit masajı sayesinde  artık birkaç seansta belinizden incelmeniz mümkün. Daha sonra gerçek bir esenlik, rahatlama ve hafiflik hissi ile ilişkili daha sıkı ve yumuşak bir cilt bulacaksınız.

G5 selülit aynı zamanda  lenf drenaj ile birlikte ağır bacaklar, kas kaynaklı veya dokuların sıkılaşması problemlerini gidermek üzere programlanmıştır.

Sıkılaştırıcı ve inceltici tedaviler  için kullanılan selülit teknolojisi, yağ birikintilerini harekete geçirip parçalıyor, dokuları açıyor, kan ve lenfatik dolaşımı uyarır ve cilt kalitesini artırır.

Nasıl yapılır?

Selülit G5, vurmalı bir hareketle çalışır. Bu perküsyonun frekansı saniyede 20 ila 60 arasındadır. Bu hız, basit bir dimmer etkinleştirilerek değiştirilebilir, güzellik uzmanımız gereken masajın türüne bağlı olarak bu varyasyonu gerçekleştirir. Selülit G5 masajı ile tedavi, bu titreşimin hastanın cildine uygulanmasından oluşur. Bu titreşimlerin vücudun birçok bölgesindeki hareketi, tam bir esenlik hissine sahip olmanızı sağlayacaktır. Uçucu yağlar veya belirli kremler gibi diğer vücut bakımlarının kullanımı da bu yeni makine ile tedavi sırasında optimize edilir. Sizde Selülit G5 masajını yaptırmak isterseniz vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling