Pürüzsüz, temiz ve parlak bir cilt...

HydraFacial tedavisi sadece birkaç dakika içinde yüzünüze genç parlaklığını geri kazandırır ve küçük sorunlu alanları nazikçe ve etkili bir şekilde dengeler. Kırışıklıklar, kuruluk veya lekeli cilt , bu popüler Hollywood bakımı, gözenek derinliğinde temizlik ve nemlendirme ile eşit, parlak bir cilt sağlar.

Cilt dört haftada bir kendini yeniler ve bu süreçte ölü deri hücrelerini atar. Cilt sağlığı için genel olarak iyi olan şey, estetik açıdan bir sorunu da beraberinde getirir. Ölü epitel hücreleri cildin solgun görünmesine neden olur ve ayrıca gözenekleri tıkayabilir. Yaşla birlikte, giderek daha fazla yaşlı cilt hücresi birikir ve cildi gri bir örtü gibi kaplar.

HydraFacial tedavisi ile bu tabaka kaldırılır ve altındaki taze, berrak cilt ortaya çıkar. Tedaviyi yapan uzman spiral uçlarla donatılmış özel bir hydraFacial ataşmanı kullanır. Tedavi, yalnızca hızlı sonuçlarıyla değil, aynı zamanda faydalı ve sakinleştirici etkisiyle de karakterize edilir. Hassas ciltler için ilgili uygunluk, yaşlanma karşıtı ve bakım sektöründeki sürecin pazar liderliğinin birçok nedeninden sadece biridir.

HydraFacial tedavisi nasıl yapılır

  • 1.Temizleme

Tedavinin ilk adımı derinin derinlemesine temizlenmesidir. Ölü cilt hücreleri, aynı zamanda kir ve makyaj kalıntıları da kalıntı bırakmadan giderilir. Böylece tedavi edilebilecek taze cilt ortaya çıkar.

  • 2.Hidra aşınması

Bir sonraki adım, nazik bir asit peelingidir. Cildin donuk ve donuk görünmesine neden olan yapıştırılmış ve ölü cilt hücrelerini çıkarmak için kullanıyoruz. Aşınma sırasında cildin daha derin katmanlarına özel vitamin kompleksleri sokarak, cildi sonraki tedavi adımlarına hazırlarız.

  • 3.Derin temizlik

Sonraki derin temizliği bir vakum ve özel bir Beta HD serum kullanarak gerçekleştiriyoruz. Cilt hücrelerinin daha fazla yumuşamasına ve daha derin katmanların bile temizlenmesine yol açar. Safsızlıklar ve sebum birikintileri gözeneklerden çıkarılır ve el aleti kullanılarak emilir.

  • 4.Sonuç

Son olarak, tedavi edilen bölgelere yoğun bir şekilde antioksidanlar, vitaminler ve hyaluronik asit sağlıyoruz. Cilt tipine göre serumları da bünyemize dahil ediyoruz. Ayrıca tedavi sonuçlarını iyileştirmek için ışık tedavisi uyguluyoruz. Akneyi azaltmak için mavi LED ışık ve kolajen üretimini uyarmak için kırmızı kullanıyoruz. Sonuç pürüzsüz, temiz ve parlak bir cilt.

HydraFacial tedavisinin faydaları

  • HydraFacial tedavisi hemen hemen her cilt tipi ve her cilt sorunu için uygundur. Özellikle hassas cilde sahip hastalar nazik prosedürden yararlanır.
  • HydraFacial, cildi ölü cilt hücrelerinden arındırır ve oldukça etkili vitamin kompleksleri ile kalıcı, derin bir etki sağlar.
  • HydraFacial tedavisi, cerrahi müdahale gerektirmeyen minimal invaziv bir prosedürdür. Tedaviden sonra hemen tekrar tamamen çalışır durumda olursunuz.
  • HydraFacial ile sonuçlar için uzun süre beklemeniz gerekmez. Tedaviden hemen sonra önemli sonuçlar görülebilir.
  • İşlem kesinlikle ağrısızdır ve anestezi gerektirmez.

Sizde  uzman ellerde HydraFacial tedavisi yaptırmak istiyorsanız Mehmet Akkurt Beauty Güzellik Merkezimizden randevu alabilir, bizi ziyaret edebilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling