Kirpikler, bakışları derinleştirir...

Kirpikler, bakışları derinleştirir ve bunun için pek çok kişi için oldukça önemlidir. Her zaman uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olamayabiliriz. Ya da gür kirpik isterken daha seyrek kirpiklere sahip olmak canımızı sıkıyor olabilir. İpek kirpik uygulaması sayesinde artık istenilen kirpiklere sahip olmak mümkün!

İpek kirpik, saf ipekten üretilen kirpiklerin uygulama yapılan kişinin kirpiklerinin aralarına teker teker yerleştirilerek doğal bir kirpik görünümü elde edilmesidir. Uygulaması son derece basit ve konforlu olan ipek kirpik, tamamlandığında kirpiklerde gözle görülür bir fark elde edilir. Pek çok kişi, özel bir yapıştırıcı ile yapıştırılan ipek kirpiklerin kalıcılığını merak ediyor.  Bu süre kişiden kişiye göre değişkenlik gösterse de ipek kirpiklerin 2-3 ay sonra tamamen döküldüğünü söyleyebiliriz.

İpek kirpikler ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer konu ise son derece hassas bir işlem olduğudur. Gözlerimiz enfeksiyon kapmaya çok müsaittir ve ipek kirpik yaparken göz çevresinde işlem olacağı için bu hizmeti kaliteli yerlerden almak gerekir. Eğer siz de hijyen içerisinde hizmet alarak güzel ve sık kirpiklere sahip olmak istiyorsanız, Mehmet Akkurt Beauty güzellik merkezimize bekleriz!

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling