Bakımlı ve pürüzsüz görünen ayaklar

Kalıcı oje, oje dünyasında bir yenilik olarak öne çıkıyor… Zaman kazandıran, sabitleyen, parlatan, mükemmel elleri seven kadınların hayatında devrim yaratıyor.

Kalıcı vernik, klasik vernikle aynı şekilde uygulanır, avantajı anında kurumasıdır. Her vernik tabakası, bir LED lamba altında 30 saniye veya bir UV lambası altında 2 dakika kurutma gerektirir, buna verniğin katalizi denir.

Çıkarma ile ilgili olarak, klasik bir vernik, bir çözücünün etkisi altında seyreltilirken, yarı kalıcı vernik, aseton açısından az çok zengin olan belirli bir çözücü sayesinde soyulur. Kalıcı ojenin uzun süreli tutuşu ana avantajıdır. Uygulama dikkatli ve sağlıklı bir tırnakta yapılırsa markalara, uygulama şekline ve kullanılan ürünlere bağlı olarak 2 ila 3 hafta arasında değişebilmektedir.

Artık 4 günde bir manikür rötuşları yok, size sunulan gerçek bir özgürlük! Bu özgürlüğü yaşamak için bizimle iletişime geçin! Sizde  uzman ellerde kalıcı oje yaptırmak istiyorsanız Mehmet Akkurt Beauty Güzellik Merkezimizden randevu alabilir, bizi ziyaret edebilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling