Mükemmel kaşlara sahip olmak ister misiniz?

Güzelliğin ilk aşaması her zaman için yüzden geçer ve güzel bir yüz için yüze uyumlu kaş tipine sahip olmak son derece önemlidir. Her zaman doğuştan şanslı olamayabiliriz ama doğru yöntemleri uygulayarak kusursuz kaşlara sahip olmak tamamen bizim elimizdedir. Eğer ufak dokunuşlar yetmeyecek ve enjeksiyon da istemiyorum diyenlerdenseniz, kaş laminasyonu, tam da size göre! Bu işlem sayesinde kaşlarınızın çok daha kolay şekillenmesini ve olduğundan daha dolgun gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Üstelik kaş laminasyonu işlemi esnasından uygulanan botoks bakım sayesinde kaşların bağları daha da güçlenir. Kaş laminasyonuna ihtiyaç duyan kişiler, kaşlarında asimetri problemi, yanlış yöne büyüme, istenmeyen şekil gibi problemler yaşayan kişilerdir. Tamamen doğal bir yöntem olan kaş laminasyonu kaşların bir çeşit protein botoksu ile beslenmesi şeklinde uygulanır. Kaş laminasyonu yapım aşamasında sırasıyla şu adımlar izlenir:

İşlem esnasında kaşların temiz olması son derece önemli bir kriterdir. Bu nedenle ilk olarak kaş şampuanı ile kaşlar makyaj kalıntılarından tamamen arındırılır.

  • Daha sonra primer yardımıyla kaş bölgesinde ki yağlar da arındırılır.
  • Kaşlar, istenilen şekle getirilir ve özel bir yapıştırıcı yardımıyla yapıştırılır.
  • 2 farklı solisyon kullanılarak işlem tamamlanır.

Sizler de, tamamen doğal ve etkili bir yöntem olan kaş laminasyonu sayesinde mükemmel kaşlara sahip olmak isterseniz, size bir telefon kadar yakınız! Detaylı bilgi almak veya randevu için sizleri en kısa zamanda Mehmet Akkurt Beauty güzellik merkezimize bekliyoruz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling