Hayalinizde ki kaşlara kavuşmak çok kolay...

Siz de zaman zaman kaşlarınızın seyrek oluşundan şikayet ediyor ve durmadan kozmetik ürünler kullanarak seyrek kaşlarınızın yerini doldurmaya mı çalışıyorsunuz? Tüm bu zahmetlere son verme zamanı geldi. Hayalinizde ki kaşlara kavuşmak kaş pudralama yöntemi ile artık çok kolay üstelik yapımı da oldukça konforlu!

Kaş pudralama tekniği, temelde kaş kıl tekniği ile benzerlik gösterir ancak çok daha farklı bir işlemdir. Bu yöntem, antialerjik mikro iğneler ve kalıcı makyaj ile kaşa bir far tekniği uygulama yöntemidir. Kaşlarına işlem yaptırmak isteyen ancak bunun anlaşılmamasını ve doğal gözükmesini isteyen kişiler için bire bir olan bu yöntemin yapım aşaması da ağrısız ve zahmetsizdir. Kalıcılığı ise cilt tipine göre değişkenlik gösterir. Sigara kullanımı, güneşlenme, solaryum gibi faktörlere bağlı olarak da değişkenlik gösteren kaş pudralama işleminin kalıcılığı 6 ay ila 1 sene arasında değişkenlik göstermektedir.

Siz de doğal görünümlü kusursuz kaşlara sahip olmak istiyorsanız, Mehmet Akkurt Beauty güzellik merkezimize gelerek kaş pudralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling