Etkileyici bakışlara sahip olmak...

Son zamanlarda kirpikler için çok sayıda yöntem geliştirilmiş durumda. Ancak yöntemlerin çok sayıda olması, bakımına önem veren kişilerin kafasını karıştırıyor. Etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen herkesin önemsemesi gereken kirpikler için son derece etkili bir yöntem olan kirpik permasını duymuş muydunuz? Eğer duymadıysanız, ufak bir dokunuşla nasıl mükemmel bir sonuç alabileceğinizi buyurun anlatalım!

  • Kirpik perması, yapımı için özel perma aletleri kullanılan ve kirpiklere hem kavis hem de kıvraklık kazandıran bir işlemdir. Yapımı 40 ila 50 dk arasında değişkenlik gösteren kirpik perması, başarılı bir şekilde yapılırsa bakışlarınızı anında etkiler.
  • Kirpik permasının yapımı ise oldukça kolaydır. İlk olarak kirpikler bir kirpik bigudisine sarılarak bu işleme özel bir solüsyon ile bekletilir.
  • Solüsyon sürüldükten sonra bir süre kirpiklerin hava ile temas etmemesi gerekir. Bu nedenle solüsyon sürülen kirpikler maska altında dinlendirilir.

Kirpik perması, kaliteli bir güzellik merkezinde yapılırsa oldukça başarılı sonuçlar elde edilen bir işlemdir. Eğer sizde ufak dokunuşlar ile mükemmel bir görüntü elde etmek isterseniz, sizleri de Mehmet Akkurt Beauty güzellik merkezimize bekleriz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling