Sağlıkla Gelen Güzellik

Lenf  drenaj, lenf dolaşımını uyaran bir masaj tekniğidir. Tıbbi veya estetik amaçlı kullanılır. Bu yöntem, basınçtaki değişikliklerle lenfatik dolaşım yönünde gerçekleştirilen yavaş ve yumuşak hareketlere dayanır.

Dolaşım üzerindeki faydaları, lenf drenajın neden varisli damarlar ve ağır bacaklar gibi rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanıldığını açıklar . Aynı zamanda estetik amaçlarla da yaygın olarak uygulanmaktadır : Selülit, su ve yağ tutulması ve ayrıca cilt gençleştirme üzerindeki etkileri çok rağbet görmektedir.

Lenf drenaj seansları genellikle 1 saat ile 1 saat 30 arasında sürer. Hasta bir masaj masasında çıplak ve  çarşafla örtülü olarak yatar. Sadece tedavi edilecek alan açılır. Bazı durumlarda masaj tüm vücudu, selülit azaltma veya lenfödem gibi bazı durumlarda ise sadece bir kısmı içerir. Masaj uzmanı daha sonra hafif ve daha yoğun basınç arasında değişen bir dizi yavaş hareket gerçekleştirmek için parmaklarını ve avuçlarını kullanır. Masaj, lenf dolaşımı (lenfatik akış) yönünde yapılır.

Sizde  uzman ellerde Lenf Drenaj yaptırmak istiyorsanız Mehmet Akkurt Beauty Güzellik Merkezimizden randevu alabilir, bizi ziyaret edebilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling