Saçınızla şık olun...

Perma, az çok sıkı bukleler veya dalgalar oluşturmak için saçın dokusunu değiştirmeyi içeren bir şekillendirme tekniğidir. Köklerde bulunur, düz saçlara hacim verir.

Her sabah saç maşasına gitmeden güzel bukleler istiyorsanız, kıvırcık perma tam zamanında bir çözümdür. Ortalama olarak, bir perma üç ila altı ay sürer. Ömrü, ilk iki gün önerilere sıkı sıkıya uyulması, ayrıca saçınızın ve diğerlerinin bakımının nasıl yapılacağı gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Bir permanın uzun süre dayanması için önemli bir nokta da bizi ziyaretini takip edip 48 saat boyunca tavsiyelerimize uymanız gerekir. Bu nedenle bu süre zarfında saçı ıslatmamanızı ve bukleleri kırmamak veya dalgaları çekmemek için bağlamamanızı tavsiye ederiz. Düz saçı kıvırcık saça dönüştürmeyi başarmak için, kıvırcık saç, yeniden şekillendirmek ve istenen şekli vermek için saçın kabuğunu kırmayı mümkün kılan bir kimyasal ürüne tabi tutulur. Bu nedenle, saçınız zaten kıvırcık veya kıvırcıksa, perma yaptırmanın faydası yoktur.

Perma tüm saç uzunluklarına uyum sağlar . Bunun nedeni, kısa saç kesimlerinin istenen bukleleri göstermesini sağlayan farklı rulo boyutlarının olmasıdır. Kuaför, başarılı bir şekillendirme elde etmek için maşa veya bukle maşası da kullanabilir. Perma daha sonra istenen hacme bağlı olarak tüm saça veya sadece birkaç tele yapılabilir. Doğal olarak düz saçlar da perma deneyebilir. Kullanılan ürün saç teline nüfuz ederek en düz saçlara bile hacim kazandırmayı mümkün kılar. Kullanılan bukle maşaları ne kadar küçük olursa saçlar o kadar kıvırcık olur. Buklelerinizin boyutunu seçmek size kalmış. Başlamadan önce, saç tipinizi en iyi geliştiren bukle tipini belirlemek için güzellik salonumuzu ziyaret edin.

Sizde  uzman ellerde perma yaptırmak istiyorsanız Mehmet Akkurt Beauty Güzellik Merkezimizden randevu alabilir, bizi ziyaret edebilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling