Güzelliğinizin tüm yönlerini ortaya çıkarın

Uyumlu kalça yuvarlak, iyi şekillendirilmiş, çıkıntılı ve gevşek deri veya sarkma olmaksızın sağlam olmalıdır. Poponun gevşek olması durumunda popo sarkıktır. Bu, popo yukarı çekildiğinde kaybolan, popoda belirgin bir selülit görünümü ile sarkık ve/veya deforme olmuş sarkık bir popo ile sonuçlanabilir. Aslında, kalçaların düşmesi sırasında cildin kas bağları tarafından çekilmesinden kaynaklanan sahte selülittir. Çeşitli selülit tedavilerinin etkisi yoktur, çünkü sorun yağlı değil, ciltteki gevşemeye bağlı deridir. Bu nedenle cildi yukarı doğru sıkılaştırmak gerekir ve selülit yok olur. Popo dikleşme tam da bu devrede işe yarar.

Amaç kalça derisini sıkılaştırmaktır. Bu iki şekilde yapılabilir.

  • Üst germe : Derideki gevşeme tüm popoyu ilgilendiriyorsa popoyu yukarıya doğru kaldırarak popoyu yukarı kaldırır. Külotta gizlenen kalçanın yukarısında bir yara izi içerir. Kalçayı kaldırmanın en iyi yolu budur.
  • Kalça altı kaldırma : Bazı durumlarda, gevşeme yalnızca kalçanın alt kısmını ilgilendirir, kalça altı oluğu olası bir kalça altı muzu ile aşağı doğru kayar. Tedavi daha sonra gluteal kıvrımın yeniden tanımlanmasından ve fazla derinin gluteal kıvrımda gizlenmiş bir yara izi yoluyla çıkarılmasından oluşabilir.

Popo kaldırma adayları

  • Önemli kilo kaybından sonra veya yaşlanma nedeniyle kalçada şiddetli sarkma
  • Sarkık kalçalar ve dış uyluklar, sarkık cilt nedeniyle belirgin portakal kabuğu derisi
  • İyi bir fiziksel ve gıda hijyenine sahip olmak

    Popo dikleştirme hizmetimiz için Mehmet Akkurt Beauty Güzellik Merkezimizden randevu alabilir, bizi ziyaret edebilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling