Güzelliğinizi sanata dönüştürüyoruz

Vücut şekillendirme vücudunuzun hızla şekil almasını, incelmesini ve kıvrımlarınızın vurgulamasını sağlar. Kusursuz bir vücuda sahip olmak istiyorsanız estetik girişimleri değerlendirmeye ne dersiniz? Size en uygun önerilerle en doğal ve ince vücut şekline sahip olabilirsiniz.

Vücut şekillendirme kişinin ihtiyacı olan bölgelerden yağlar alınır ve gerekirse bu yağlar hastanın dolgun olmak istediği bölgelere transfer edilir. Vücut şekillendirme isteği ile gelen hastalar öncelikle incelenir. Böylece hastanın vücudunda olması gereken değişiklikler ve uygun işlemler incelenir. Kişinin vücudunda kilo ile birlikte sarkma gözlemleniyorsa mutlaka germe yapılması önerilir. Fazla kilolu kişilere vücut şekillendirme ameliyatı önerilmemektedir. Bunun yerine hastanın vücut kitle indeksi ameliyat için uygun bir düzeye inmelidir. Kilo verme sonrasında liposuction ve germe işlemleri ile hastaya daha ince bir vücut kazandırılır.

Sizde  uzman ellerde vücut şekillendirme yaptırmak istiyorsanız Mehmet Akkurt Beauty Güzellik Merkezimizden randevu alabilir, bizi ziyaret edebilirsiniz.

Prices

$40

Simple haircut

$60

Creative haircut

$79

Color treatment

$10

Washing

$30

Styling